Szótár.net előfizetés megújítása - vigyázzatok
Thread poster: Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 05:57
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Jun 22, 2018

Csak szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a szótár.net-es előfizetés megújításakor nem ez eredeti lejárati dátumhoz adódik hozzá az újabb év (vagy két év, vagy amennyire megújítod), hanem az újabb időszak attól a naptól indul, amikor beírod a befizetéskor kapott aktiválási kódot. Tehát ha 2018. június 30-án jár le az előfizetésed, de mondjuk június elsején megújítod egy évre (az utolsó hónapban 30% kedvezménnyel lehet újítani) és be is írod a kap... See more
Csak szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a szótár.net-es előfizetés megújításakor nem ez eredeti lejárati dátumhoz adódik hozzá az újabb év (vagy két év, vagy amennyire megújítod), hanem az újabb időszak attól a naptól indul, amikor beírod a befizetéskor kapott aktiválási kódot. Tehát ha 2018. június 30-án jár le az előfizetésed, de mondjuk június elsején megújítod egy évre (az utolsó hónapban 30% kedvezménnyel lehet újítani) és be is írod a kapott aktiválási kódot, akkor a lejárati dátum NEM 2019. június 30. lesz, hanem 2019. június 1. Tehát egy hónapot elveszítesz.
A megoldás: 1. Vársz az aktiválási kód beírásával a tényleges lejárati napig. VAGY 2. Ha már beírtad az aktiválási kódot, és úgy derült ki a turpisság (mint az én esetemben), akkor küldj egy e-mailt nekik, csatold a számlát, vagy visszaigazolást amit a befizetéskor kapsz, és kérd a javítást.
Nekem most javították, azért mondom, hogy ezt is lehet, ne hagyjátok elveszni a befizetett időt. Tudnak a problémáról, azt írták vissza, hogy "a javítás fejlesztés alatt van".
Collapse


 
Peter Simon
Peter Simon  Identity Verified
Netherlands
Local time: 10:57
English to Hungarian
+ ...
Érdekes Jun 24, 2018

amit írsz, Katalin, és ennek a problémádnak a fényében az is érdekes, hogy nekem - tudtommal - ilyen problémám nem volt az idei megújításokkal: az egyiket januárban újítottam meg, és a megfelelő februári időponttól érvényes februárig, a másik kettőt március elején újítottam meg, és a megfelelő áprilisi időponttól érvényesek áprilisig.

Ugyanakkor közben második megújítási felszólítást is kaptam tőlük, miközben már be volt fizetve a k�
... See more
amit írsz, Katalin, és ennek a problémádnak a fényében az is érdekes, hogy nekem - tudtommal - ilyen problémám nem volt az idei megújításokkal: az egyiket januárban újítottam meg, és a megfelelő februári időponttól érvényes februárig, a másik kettőt március elején újítottam meg, és a megfelelő áprilisi időponttól érvényesek áprilisig.

Ugyanakkor közben második megújítási felszólítást is kaptam tőlük, miközben már be volt fizetve a következő időszakom. Erre elnézést kértek (mindkét esetben! szóval akkor is még megpiszkálnak, ha már az első eset után figyelhettek volna, tehát lehet, hogy ez automatikus, mindenkinek kétszer küldenek figyelmeztetést), de lehet, hogy ekkor nézték meg és helyesbítették az időpontot. Ezt nem tudom, a megújítás után közvetlenül nem ellenőriztem az időt, tehát valóban jó a dolgot a tanácsod szerint figyelemmel követni.
Collapse


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
United States
Local time: 05:57
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Még mindig nem működik helyesen a megújítás Aug 28, 2019

Kár volt megbíznom abban, hogy a hibát egy év alatt kijavítják.

Ma megismétlődött a dolog. Szóval vigyázzatok, még mindig az történik, hogy megújításkor, ha még érvényes az előfizetésed, akkor annak a hátralévő része elveszik. Vagyis nem hozzáadják az egy évet a meglévő lejárati dátumhoz (mint kellene), hanem felülírják a lejárati dátumot a mai dátum+1 év dátummal.
*Köz
... See more
Kár volt megbíznom abban, hogy a hibát egy év alatt kijavítják.

Ma megismétlődött a dolog. Szóval vigyázzatok, még mindig az történik, hogy megújításkor, ha még érvényes az előfizetésed, akkor annak a hátralévő része elveszik. Vagyis nem hozzáadják az egy évet a meglévő lejárati dátumhoz (mint kellene), hanem felülírják a lejárati dátumot a mai dátum+1 év dátummal.
*Közben történt:*
E-mailben kértem a dolog javítását, amit az ügyfélszolgálaton rögtön megtettek, sőt még egy kis extra időt is rátettek vigaszdíjul. A fejlesztőknek ismét szóltak...

[Edited at 2019-08-28 14:20 GMT]
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Szótár.net előfizetés megújítása - vigyázzatok






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »