Pages in topic:   < [1 2]
jaki program księgowy / KPiR?
Thread poster: Małgorzata Lasota
Lucyna Długołęcka
Lucyna Długołęcka  Identity Verified
Poland
Local time: 23:39
English to Polish
+ ...
Chcę mieć kontrolę Nov 3, 2010

A ja używam programu KPiR firmy Varico, a rachunki wystawiam w programie sieciowym Porachunek.pl. I nie narzekam. Księgową jednak zatrudniłabym, gdybym przeszła na VAT, a nie przechodzę właśnie dlatego, żeby nie oddawać komuś mojej księgowości. Nie chodzi nawet o koszt, ale o "poczucie posiadania nad wszystkim kontroli"

 
malinarek70
malinarek70
Local time: 23:39
Pakiet Przedsiębiorcy Feb 21, 2012

KPiR prowadzę w programie Pakiet Przedsiębiorcy Księga. Był niedrogi w zakupie, ma wszystko co potrzeba, jest bardzo intuicyjny i na bieżąco aktualizowany. Ma też dobre wsparcie techniczno-serwisowe. Wersję testową na 60-dni można pobrać stąd:

http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member for the following reason: spam
asia20002
asia20002  Identity Verified
Poland
Local time: 23:39
English to Polish
+ ...
KpiR May 1, 2012

Ja prowadzę KPiR w książce przychodów i rozchodów, wszystko pod kontrolą
Jedyny minus jest taki, że trzeba uważać, żeby nie zrobić błędów w obliczeniach.


 
Joanna Rączka
Joanna Rączka  Identity Verified
Poland
Local time: 23:39
Member (2009)
English to Polish
+ ...
ręcznie? May 4, 2012

asia20002 wrote:

Ja prowadzę KPiR w książce przychodów i rozchodów, wszystko pod kontrolą
Jedyny minus jest taki, że trzeba uważać, żeby nie zrobić błędów w obliczeniach.


Ręcznie to robisz, długopisem w papierowej książce? I do tego rejestry VAT albo ewidencja sprzedaży? I sama to wszystko liczysz na piechote, co najwyżej z pomocą kalkulatora? O, Jezu, straszna robota, ja też tak zaczynałam, ale po to wynaleziono komputery, żeby sobie ułatwiać życie i nie tracić czasu niepotrzebne. Program sam wszystko liczy, Ty tylko obce faktury wklepujesz, bo swoje same się księgują przy wystawianiu. Też wszsytko pod kontrolą, roboty mniej i możliwość błędu zminimalizowana.


 
asia20002
asia20002  Identity Verified
Poland
Local time: 23:39
English to Polish
+ ...
ręcznie May 5, 2012

Kupuję w papierniczym książeczkę i wpisuję. Potem w Excelu sumuję i obliczam zaliczkę (albo jej brak). VAT-u nie mam. Przy kilkunastu nieskomplikowanych operacjach w miesiącu to naprawdę nic trudnego. W zasadzie poleciła mi to koleżanka księgowa.
Trzeba tylko uważać, żeby się nie pomylić. Rachunki też wystawiam w Excelu.

[Edited at 2012-05-05 07:16 GMT]


 
Joanna Janusz
Joanna Janusz
Poland
Local time: 23:39
Ukrainian to Polish
+ ...
mała księgowość Rzeczpospolitej Jun 20, 2012

Mogę polecić program księgowy "mała księgowość". Zwykle jako dodatek do rzepy dwa razy w roku. Jest wystarczający, bardzo prosty w obsłudze.
Ułatwia pracę, szczególnie jesli jest koniecznośc rozpisywania kilometrówki.


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member for the following reason: spam
Paweł Hamerski
Paweł Hamerski
Poland
Local time: 23:39
English to Polish
+ ...
Sadząć po odswieżeniu zwłok i profilu rzekomy student zarejestrowany May 12, 2020

wyłącznie po to (jedyny wpis?), żeby zareklamować ten kiepski program.

 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member for the following reason: spam
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

jaki program księgowy / KPiR?






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »