Pages in topic:   < [1 2]
Powwow: Krzeszów (Dolnośląskie) - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Krzeszów (Dolnośląskie) - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 18:02
German to Polish
Niestety, na 95% nie dotrę... Feb 28, 2007

...a szkoda, bo dawno nie bylem na żadnym powwowie.

Drogi Cyborgu - nie wiem, co jest grane z weryfikacją mojego ID - jestem zdziwiony mocno , bo weryfikowany bylem co najmniej jakieś 3-4lata temu przez Magdę Dziadosz, a na ProZie jestem zarejestrowany od 11/2000, czyli dość dlugo ; tyle,że nigdy nie zainwestowalem w czlonkostwo "platinum")
... See more
...a szkoda, bo dawno nie bylem na żadnym powwowie.

Drogi Cyborgu - nie wiem, co jest grane z weryfikacją mojego ID - jestem zdziwiony mocno , bo weryfikowany bylem co najmniej jakieś 3-4lata temu przez Magdę Dziadosz, a na ProZie jestem zarejestrowany od 11/2000, czyli dość dlugo ; tyle,że nigdy nie zainwestowalem w czlonkostwo "platinum")

Mój zweryfikowany status potwierdzić mogą różni uczestnicy ProZu, a z zapowiadajacych się na to spotkanie poznaliśmy się osobiście z Qbą Szackim i Moniką Rozwarzewską /serdecznie pozdrawiam! /

Jak tam zwal - widzę rzeczywiście, że przynajmniej w moim profilu zamieszanie w danych, które musi wynikać ze zmian ksztaltu ProZa w ciągu ostatnich 2 lat (tyle czasu mnie tu aktywnie nie ma) oraz utraty części danych (z mojego profilu np. zniknęla prezentacja moich doświadczeń) jest spore.
Ciekaw jestem, czy dużo osób spotkalo coś zbliżonego.

A wracając do weryfikacji - ciekaw jestem, czy musialbym się teraz ponownie "zweryfikować", czy też istnieją gdzieś ślady, że mialem już ten haczyk w profilu.

Ojej, straszna mi epistola wyszla, jak na post w ramach powwow-boardu.

PS
Sorry it`s in polish, but it`s not so important for the powwow and english isn`t my working language.
Collapse


 
Marcelina Haftka
Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Local time: 18:02
English to Polish
+ ...
... Mar 1, 2007

Olena Mankovska (please confirm!)
Wolfgang Jörissen
Emer x3
and
Cyborg


 
emer
emer
Local time: 18:02
English to Polish
+ ...
Potwierdzam Mar 1, 2007

chęć przybycia na najmniejszy powwow świata. Gdzie się spotkamy, Cyborgu? I co z Bartkiem?

 
emer
emer
Local time: 18:02
English to Polish
+ ...
o, już widzę, co z Bartkiem :-( Mar 1, 2007



 
Marcelina Haftka
Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Local time: 18:02
English to Polish
+ ...
Meeting point Mar 1, 2007

Sobota / Saturday
10:00 Krzeszów
Wilmannowa Pokusa
?


 
emer
emer
Local time: 18:02
English to Polish
+ ...
pasuje ;-) Mar 1, 2007

i możemy mieszkać w Pokoju Żeglarza? - pytanie najmłodszego uczestnika powwowu...

 
Marcelina Haftka
Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Local time: 18:02
English to Polish
+ ...
Cóż... Mar 2, 2007

I to by było na tyle w temacie "tentative and potential powwow"...

 
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Krzeszów (Dolnośląskie) - Poland






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »